2022-07-06, trečiadienis, 16:58.     Šiandien Šakiuose saulė teka 04:51, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 17:1.

Sijonuota vasara Kiduliuose

2020-06-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sijonuota vasara Kiduliuose

Kidulių dvaro damos puoselėja Lietuvoje sužydėjusią tradiciją – sijonuotas vasaros pasitiktuves. Pernai Šakiuose, Lingio parke, spalvingas moterų būrys klausėsi koncerto, šoko, pristatė savo kūrybą, džiaugėsi vietiniais talentais ir rėmėjų loterija.

 

Šiemet vasarą pasitikti siūloma Kiduliuose, kur vilioja puoselėjama dvariška kultūra ir išskirtinė programa. Moterys raginamos paskirti laiko sau ir atšvęsti savo prigimtį: romantišką, kūrybišką, jautrią ir žingeidžią.

 

Programoje: šokių pamoka nuo elegantiško valso iki salsos ritmų, mankšta su šiaurietiškomis lazdomis, pokalbis apie mitybą bei išorinį grožį, keramikos terapija, fotografijų paroda dvaro languose ir egzotiškas muzikinis siurprizas.

 

Bilietas į renginį: gera nuotaika ir sijonas ar suknelė. Rekomenduojama pasikviesti mamas, seseris, kaimynes ir drauges, kad pievoje ant pledo būtų jauku lyg savo kieme. Dvarams nuo seno būdingi kaukių baliai, tad dalyvių prašoma nepamiršti veido kaukių ir laikytis rekomenduojamo atstumo, kam tikrai užteks vietos dvaro kieme.

 

Kviečiame birželio 5 d., 18 val. apsilankyti Kidulių dvare.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoŠakiai.lt

Redakcija:
mob. (8 654) 40 945
e.p. info@manosakiai.lt